Fantezi Denizci Kostümü 4

Jartiyer bedeni seçimi hangi bedende olursanız olun rastgele bir külfet yaratmaz. Ancak yine de tedirginlik vermemesi ve esenlıklı bir kullanım sunması midein jartiyer bedeni seçerken normal bedeninizin bir eğin üstünde seçim yapmanız yararlı olacaktır. Eğer jartiyer yevmi kullanımda değil sadece kısaltarak süreli giyilecekse bu durumda daha önemsiz jartiyer modellerini yeğleme kılmak mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir vesair önemli nöbetçi da çorapların uyumluluğudur. Temelı jartiyer takımlarında çorap da bulunabilir ama çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi midein de tetik davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayıcı modelleri yeğleme etmeniz gerekmektedir. Kumaş kadar esneme yapmayan kuruluşda olmasına, çok bir tomar sıkmamasına ve dem saha kuruluşda olmasına özen etmeniz gerekecektir. Eğer çok bir tomar sıkacak bir çorap yeğleme ederseniz bu durumda aksiyon etmeniz çok çetin olacaktır ve bu perese da kendinizi kötü hissetmenize tarz harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları yeğleme edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, tasar çizimına ve posta gibi detaylarına göre değustalıkmektedir. Jartiyer çeşitleri de tefavüt göstermektedir. Estetik beğenileri en iyi şekilde yansıtmak midein kırmızı jartiyer modellerinden siyah jartiyer çeşitlerine, parafin jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine kadar geniş bir yelpazede model bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve renk de jartiyerlerin fiyatlarında tadil yaşanması midein hatırlı olabilmektedir.

Ancak jartiyeri ve çorabını ali kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanım sunarlar ve kolaylık şekilde eskime, yıpranma ya da solma göstermezler. Bu perese da yevmi yaşamda ya da dar zarfında jartiyer kullanımını çok daha kolaylık hale getirir.