Yılbaşı Fantezi Kostümü 5

Jartiyer bedeni seçimi hangi bedende olursanız olun rastgele bir külfet yaratmaz. Fakat yine de hastalık vermemesi ve katkısızlıklı bir kullanım sunması derunin jartiyer bedeni seçerken düzgülü bedeninizin bir üst üstünde intihap yapmanız yararlı olacaktır. Eğer jartiyer günce kullanımda değil sadece endamsız süreli giyilecekse bu durumda henüz bayağı jartiyer modellerini yeğleme kılmak mümkündür.

Jartiyer seçiminde bir öbür önemli derece da çorapların uyumluluğudur. Temelı jartiyer takımlarında çorap da bulunabilir amma çorapsız olan modeller de bulunabilmektedir. Bu yüzden jartiyer çorap seçimi derunin de tetik davranmalı hem rahatlık hem de konfor sağlayıcı modelleri yeğleme etmeniz gerekmektedir. Kumaş kadar esneme yapmayan binada olmasına, çok lüks sıkmamasına ve nefes düzlük binada olmasına özen etmeniz gerekecektir. Eğer çok lüks sıkacak bir çorap yeğleme ederseniz bu durumda faaliyet etmeniz çok müşkül olacaktır ve bu kalıp da kendinizi kötü hissetmenize reviş harisacaktır.

Jartiyer Çorap Çeşitleri ve Fiyatları
Jartiyer fiyatları yeğleme edeceğiniz modelin kumaş kalitesine, dizaynına ve küme üzere detaylarına için değnöbetmektedir. Jartiyer çeşitleri de farklılık göstermektedir. Estetik beğenileri en uz şekilde yansıtmak derunin kırmızı jartiyer modellerinden siyah jartiyer çeşitlerine, beyaz zehir jartiyer çeşitlerinden deri jartiyer modellerine kadar geniş bir yelpazede benzer bulabilirsiniz. Kumaş dokusu ve renk de jartiyerlerin tutarlarında tadil evetşanması derunin içli olabilmektedir.

Fakat jartiyeri ve çorabını ali kalitede seçmeniz halinde uzun ömürlü kullanım sunarlar ve kolay şekilde eskime, yıpranma evet da solma göstermezler. Bu kalıp da günce evetşamda evet da ev bark ortamında jartiyer kullanımını çok henüz kolay hale getirir.